تبدیل پایان نامه به کتاب با شرایط عالی در انتشارات سنجش و دانش

تبدیل پایان‏ نامه به کتاب، فرصتی بسیار مناسب برای تقویت رزومه است. بسیاری از دانشجویان متقاضی دکتری که در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل می‏کنند از امتیازاتی که چاپ کتاب می‏تواند برای آنها در مصاحبه دکتری داشته باشد اطلاعی ندارند و یا غافل هستند. آمارها نشان می‏دهند که ۲۵ درصد از دعوت‎شدگان به مصاحبه آزمون دکتری، به دلیل نبود تجربه کافی و ۷۵ درصد نیز به علت نداشته رزومه قوی مانند تألیف کتاب مردود می‏شوند. ارائه کتاب در مقایسه با مقاله ISI ارزان‏تر، پرامتیازتر و پرمخاطب‏تر خواهد بود. با ارائه کتاب، می‏توانید از حداقل ۱۵ تا ۲۰ امتیاز در مصاحبه آزمون دکتری برخوردار شوید.

همچنین، استادان دانشگاه که در حال کسب عضویت در هیئت علمی دانشگاه هستند، می‏توانند با تبدیل مقاله و پایان‏نامه خود به کتاب، رزومه خود را تقویت کنند و از امتیازات چاپ کتاب در این زمینه بهره ببرند.

اگر استاد، دانشجو، معلم، کارمند … هستید، تألیف و چاپ کتاب به نام خود، علاوه بر کسب پرستیژ اجتماعی، اعتماد به نفس زیادی را برای شما به ارمغان خواهد آورد و وجهه شما را نسبت به قبل کاملاً دگرگون خواهد کرد. با تألیف و چاپ کتاب، ۱) نام شما در فهرست مستند مشاهیر کتابخانه ملی ثبت خواهد شد؛ ۲) با چاپ ۲ عنوان کتاب به عضویت انجمن سرای اهل قلم در خواهید آمد و خواهید توانست از بیمه نویسندگان استفاده کنید؛ ۳) با کسب امتیاز تألیف، می‏توانید رده شغلی خود را در ارگان‏های دولتی مانند آموزش و پرورش ارتقاء دهید.

ما این امکان را برای شما فراهم خواهیم کرد تا بتوانید با حداقل هزینه، پایان‏نامه و مقالات خود را به کتاب تبدیل کنید. فهرست خدمات انتشارات سنجش و دانش  در زمینه تبدیل پایان ‏نامه به کتاب عبارت است از:

   1. تایپ متن کتاب برای متون چاپی که فایل world آنها در دسترس نیست
   1. ویراستاری فارسی صوری/ محتوایی بنا به ضرورت و درخواست مؤلف
   1. ویراستاری تطبیقی و بازترجمه برای متون ترجمه ‏شده بنا به ضرورت و درخواست مؤلف/ مترجم
   1. تبدیل فرمت پایان‏نامه و رساله شما به فرمت استاندارد کتاب
   1. صفحه‏آرایی متن بر اساس فرمت استاندارد کتاب
   1. طراحی حرفه‏ای جلد روی کتاب
   1. اختصاص شابک
   1. اخذ فیپا (شماره کتاب‎شناسی ملی) و ثبت اثر در کتابخانه ملی
   1. اخذ مجوز چاپ از وزارت ارشاد
   1. چاپ کتاب در اسرع زمان
   1. عرضه در نمایشگاه بین‏ المللی کتاب
   1. چاپ کتاب به تیراژ دلخواه شما
   1. ارائه بهترین کیفیت چاپ با کمترین هزینه ممکن
   1. ارسال کتاب‎های چاپ‏شده به نقاط مختلف کشور
   1. ارائه برای فروش کتاب‏های شما.برای کسب اطلاعات بیشتر و یک مشاوره عالی در این زمینه می توانید با این شماره تلفن تماس بگیرید :
    02177139748 یا 09309714541 (فقط پیامک)

    یا اینکه فرم زیر را پر کنید تا خودمان با شما تماس بگیریم

مطالب مشابه را هم ببینید

فایل مورد نظر خودتان را پیدا نکردید ؟ نگران نباشید . این صفحه را نبندید ! سایت ما حاوی حجم عظیمی از پایان نامه های دانشگاهی است. مطالب مشابه را هم ببینید. برای یافتن فایل مورد نظر کافیست از قسمت جستجو استفاده کنید. یا از منوی بالای سایت رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و همه فایل های رشته خودتان را ببینید