پایان نامه کارشناسی ارشد رشته حسابداری : بکارگیری سیستم هزینه یابی بر مبنایABC در شرکت نفت فلات قاره

متن کامل پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری

با عنوان : بکارگیری سیستم هزینه یابی بر مبنایABC در شرکت نفت فلات قاره

در ادامه مطلب می توانید تکه هایی از ابتدای این پایان نامه را بخوانید

و در صورت نیاز به متن کامل آن می توانید از لینک پرداخت و دانلود آنی برای خرید این پایان نامه اقدام نمائید.

دانشگاه مازندران

دانشکده علوم انسانی و اجتماعی

پایان نامه دوره کارشناسی ارشد رشته حسابداری

عنوان :

بکارگیری سیستم هزینه یابی بر مبنایABC در شرکت نفت فلات قاره

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی شود

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

(ممکن است هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)

چکیده :

این تحقیق با ارائه نتایج حاصل از سیستم هزینه یابی فعلی نفت تولیدی شرکت نفت فلات قاره در ایران و بیان ضعفهای این سیستم ، که سیستمی سنتی ‏‎TC‎‏ است ، بکارگیری سیستم هزینه یابی بر مبنای فعالیت ‏‎ABC‎‏ را بعوان سیستمی مطلوب جهت بهبود هزینه یابی نفت تولیدی و فراهم آوردن اطلاعات دقیق و مربوط ، پیشنهاد نموده و به بررسی و تحلیل نتایج بدست آمده از این سیستم پرداخته است.

این پروژه به نوبه خود برای کمک به تصمیم گیرندگان داخلی در شرکت نفت فلات قاره ایران و همچنین دیگر تصمیم گیرندگان صنعت  نفت تعبیه شده است .

اطلاعات تنها زمانی می تواند مفید و در تصمیم گیری تاثیر گذار باشد که دقیق و مربوط باشد از آنجاییکه سیستم فعلی هزینه یابی نفت تولیدی در این شرکت نتوانسته است نیاز های اطلاعاتی مدیریت را به طور مطلوب برآورده کند بنابراین متصور است بکار گیری سیستم هزینه یابی بر مبنای فعالیت می تواند در بهبود هزینه یابی نفت تولیدی و فراهم آوردن اطلاعات دقیق و مربوط موثر بوده و کمک شایانی به امر تصمیم گیری می نماید .

تحقیق حاضر نشان می دهد که در شرکت فلات قاره ایران سیستم هزینه یابی بر مبنای فعالیت نبت به سیستم هزینه یابی سنتی به شیوه ای مناسب تر و منطقی تر هزینه ها را به محصولات اولیه و همجنین محصول نهایی تخصیص داده و این محصولات را به صورت دقیق تری هزینه یابی می کند .

تعداد صفحه :110

قیمت : شش هزار تومان

بلافاصله پس از پرداخت ، لینک دانلود به شما نشان داده می شود

و به ایمیل شما ارسال می شود.

پشتیبانی سایت :        09309714541 (فقط پیامک)        serderehi@gmail.com

در صورتی که مشکلی با پرداخت آنلاین دارید می توانید مبلغ مورد نظر برای هر فایل را کارت به کارت کرده و فایل درخواستی و اطلاعات واریز را به ایمیل ما ارسال کنید تا فایل را از طریق ایمیل دریافت کنید.

--  -- --

مطالب مشابه را هم ببینید

فایل مورد نظر خودتان را پیدا نکردید ؟ نگران نباشید . این صفحه را نبندید ! سایت ما حاوی حجم عظیمی از پایان نامه های دانشگاهی است. مطالب مشابه را هم ببینید. برای یافتن فایل مورد نظر کافیست از قسمت جستجو استفاده کنید. یا از منوی بالای سایت رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و همه فایل های رشته خودتان را ببینید

1 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *