پایان نامه کارشناسی ارشد رشته حسابداری : ریسک اعتباری در صنعت لیزینگ

متن کامل پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری

با عنوان : ریسک اعتباری در صنعت لیزینگ

در ادامه مطلب می توانید تکه هایی از ابتدای این پایان نامه را بخوانید

و در صورت نیاز به متن کامل آن می توانید از لینک پرداخت و دانلود آنی برای خرید این پایان نامه اقدام نمائید.

دانشگاه علامه طباطبایی

دانشکده حسابداری و مدیریت

جهت دریافت درجه کارشناسی ارشد در رشته حسابداری

موضوع :

ریسک اعتباری در صنعت لیزینگ

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی شود

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

(ممکن است هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)

چکیده :

امروزه گسترش و توسعه صنعت لیزینگ به عنوان یک ضرورت عمومی در سراسر جهان بر کسی پوشیده نیست . نقش عملیات لیزینگ در چرخه اقتصادی کشور ها و اثرات مثبت و اجتناب پذیری که در ایجاد تعادل بین عرضه و تقاضا به جای گذاشته است موجب گردیده که این این روش اعتباری امروزه با تکیه بر تخصص ها و ویژگی های نوین اجرایی بتواند موقعیت خود را به عنوان یکی از مهمترین عوامل تامین اعتبار در سطح اقتصاد ملی و بین المللی تثبیت نماید . بر این اساس بخش عظیمی از عملیات مالی تسهیلاتی و سرمایه گذاری و تامین اعتبار در جهان با استفاده از روش های نوین لیزینگ انجام می پذیرد . به طوری که براساس بررسی های موسسات مطالعاتی و اقتصادی معتبر جهان ، روش تامین اعتبارات از طریق لیزینگ ، در بین مکانیزم های گوناگون اعتباری ، بعد از وام های مستقیم بانکی در مرتبه دوم قرار گرفته است . در این راستا تعداد موسسات لیزینگ در سالهای اخیر در کشور ما هم افزایش چشمگیری داشته است و این افزایش نشانگر توجه به اهمیت و ضرورت صنعت لیزینگ در گستره موسسات اقتصادی کشور می باشد .

علی رغم اهمیت لیزینگ به عنوان ابزاری برای تامین مالی ریسک اعتباری این فعالیت مالی از نظر تجربی کمتر معرفی گردیده است . به طوری که در داخل کشور هیچگونه تحقیقی در این زمینه انجام نشده است . لذا تحقیق حاضر سعی در اندازه گیری و معرفی این ریسک دارد ارزیابی ریسک اعتباری امکان کنترل و مدیریت آن را فراهم می کند و نقش اساسی در بهبود سلامت مالی شرکت های لیزینگ دارد .

در این تحقیق قرارداد های اجاره براساس معیار های ارزش دارایی مورد اجاره ف مدت قرارداد های اجاره و صنعتی که مستاجر د رآن فعالیت می کند ، طبقه بندی شده است .

تعداد صفحه :200

قیمت : شش هزار تومان

بلافاصله پس از پرداخت ، لینک دانلود به شما نشان داده می شود

و به ایمیل شما ارسال می شود.

پشتیبانی سایت :        09309714541 (فقط پیامک)        serderehi@gmail.com

در صورتی که مشکلی با پرداخت آنلاین دارید می توانید مبلغ مورد نظر برای هر فایل را کارت به کارت کرده و فایل درخواستی و اطلاعات واریز را به ایمیل ما ارسال کنید تا فایل را از طریق ایمیل دریافت کنید.

--  -- --

مطالب مشابه را هم ببینید

فایل مورد نظر خودتان را پیدا نکردید ؟ نگران نباشید . این صفحه را نبندید ! سایت ما حاوی حجم عظیمی از پایان نامه های دانشگاهی است. مطالب مشابه را هم ببینید. برای یافتن فایل مورد نظر کافیست از قسمت جستجو استفاده کنید. یا از منوی بالای سایت رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و همه فایل های رشته خودتان را ببینید

1 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *