پایان نامه کارشناسی ارشد رشته مدیریت : بررسی نگرش کارگران و کادر اداری و مدیران سطوح پایین در خصوص انتصاب مدیران مراکز صنعتی

متن کامل پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت 

با عنوان :  بررسی نگرش کارگران و کادر اداری و مدیران سطوح پایین در خصوص انتصاب مدیران مراکز صنعتی 

در ادامه مطلب می توانید تکه هایی از ابتدای این پایان نامه را بخوانید

و در صورت نیاز به متن کامل آن می توانید از لینک پرداخت و دانلود آنی برای خرید این پایان نامه اقدام نمائید.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج

دانشکده علوم انسانی

پایان نامه  برای دریافت درجه کارشناسی ارشد مدیریت 

عنوان :

  بررسی نگرش کارگران و کادر اداری و مدیران سطوح پایین در خصوص انتصاب مدیران مراکز صنعتی

 

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی شود

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

(ممکن است هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)

مقدمه :

عوامل متعدد و مختلفی مانند منابع طبیعی ، کار ، نیروی انسانی ، سرمایه ، تکنولوژی و غیره وجود دارد که براساس نحوه بهره گیری از آنها تولید ملی یک جامعه شکل می گیرد و بر پایه این شکل گیری است که یک جامعه به توسعه تقسیم بندی می شود . البته نباید از نظر دور داشت که ایجاد ارتباط منطقی و ترکیب بهینه در میان این عوامل می تواند تولید مطلوب یا توسعه اقتصادی بهینه را به دنبال داشته باشد و گرنه پیشرفت و توسعه ای بدنبال نخواهد داشت . در تعدادی از کشور های جهان  با وجود منابع طبیعی و زمین های فراوان و حتی نیروی کار زیاد و قابل ملاحظه متاسفانه پیشرفتی چشمگیر وجود نداشته و جزو کشور های توسعه نیافته محسوب می شوند و بالعکس بعضی از کشورها با وجود نیروی کار کمتر و منابع خیلی محدود در شمار کشورهای توسعه یافته تلقی می شوند این مطلب در مورد ادارات و سازمان ها نیز صادق است و استفاده موثر از امکانات و ترکیب و تلفیق منطقی آنها سبب رشد و ترقی سازمان می شود .  

هدف اصلی این پژوهش بررسی نگرش کارگران و کادر اداری و مدیران سطوح پایین در خصوص انتصاب مدیران مراکز صنعتی است تا بتوان با استفاده از نظرات ایشان :

زمینه برای تحقق امر مشارکت کارگران و مدیران سطوح پایین در اداره مراکز صنعتی فراهم شود ، الگوی های مناسبی برای انتخاب مدیران در مراکز صنعتی تهیه شود ، با استفاده از و لحاظ کردن نظر مدیران سطوح پایین از اعمال سلیقه های شخصی جلوگیری به عمل آمده و مدیریت متمرکز به مدیریت غیر متمرکز تبدیل شود .

تعداد صفحه :212

قیمت : شش هزار تومان

بلافاصله پس از پرداخت ، لینک دانلود به شما نشان داده می شود

و به ایمیل شما ارسال می شود.

پشتیبانی سایت :        09309714541 (فقط پیامک)        serderehi@gmail.com

در صورتی که مشکلی با پرداخت آنلاین دارید می توانید مبلغ مورد نظر برای هر فایل را کارت به کارت کرده و فایل درخواستی و اطلاعات واریز را به ایمیل ما ارسال کنید تا فایل را از طریق ایمیل دریافت کنید.

--  -- --

مطالب مشابه را هم ببینید

فایل مورد نظر خودتان را پیدا نکردید ؟ نگران نباشید . این صفحه را نبندید ! سایت ما حاوی حجم عظیمی از پایان نامه های دانشگاهی است. مطالب مشابه را هم ببینید. برای یافتن فایل مورد نظر کافیست از قسمت جستجو استفاده کنید. یا از منوی بالای سایت رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و همه فایل های رشته خودتان را ببینید

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *